اسکوتر برقی کیش

معرفی:اسکوتر برقی یا همان دوچرخه برقی هستند که با آنها میتوانید با آن در جاده مخصوص دوچرخه سواری به دیدن زیبایی های جزیره کیش بروید و اوقات خوشی را تجربه کنید.نیروی محرکه اسکوترها از باطری تأمین شده و اگر کامل شارژ شده باشد میتوانید به اندازه یک ساعت از آن استفاده کنید و لحظات خوبی را سپری کنید.مسافران تور کیش علاقه زیادی به استفاده از این اسکوتر ها دارند.این بازی مفرح برای خانم ها و آقایون قابل استفاده میباشد.نحوه استفاده از این اسکوتر ها هم فقط با گاز و کلاج میباشد.برخی از اسکوتر قادرند تا ۱۱۰ کیلومتر را با یک بار شارژ با سرعتی معادل ۹۰ کیلومتر در ساعت طی کنند.

اسکوتر برقی کیش

شرایط استفاده و قرارداد اجاره اسکوتر برقی:

1.به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر و پرداخت 50 هزارتومان ودیعه جهت ضمانت سلامت دستگاه.

2.داشتن حداقل 15 سال تمام برای تکمیل فرم قرارداد اجاره و قبول مفاد آن.

3.خسارت وارده به دستگاه که ناشی از بی احتیاطی و عدم استفاده صحیح و تردد در مسیرهایی غیر از جاده مخصوص دوچرخه باشد به عهده اجاره کننده می باشد.

4.دستگاه اسکوتر فقط جهت تردد در جاد مخصوص دوچرخه می باشد. لذا جداً از رفتن به درون معابر پیاده و سواره رو و همچنین جاده های خاکی خودداری فرمایید. در صورت مشاهده هرگونه تخلف ضمن بازپسگیری دستگاه، اجاره کننده ملزم به پرداخت وجه 50هزارتومن جریمه نیز خواهد شد.

5.ایستگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال مجروح و آسیب دیدگی افراد در جریان اجاره دستگاه نداشته و اجاره کننده با علم و آگاهی از نحوه کارکرد و کنترل دستگاه آن را در اختیار گرفته است و لذا با امضا قرارداد کلیه مسئولیت پیشامدهایی که سهواً و یا عمداً در جریان اجاره توسط او به وجود می آید را تقبل می نماید و در این رابطه طرح هرگونه ادعایی را برای ایستگاه نخواهد داشت. 

اسکوتر برقی کیش

زمان اسکوتر سواری این موارد را رعایت نمایید:

1.حتما از سمت راست حرکت نمایید.

2.با سرعت زیاد نرانید.

3.مراقب کودکان و سالمندان باشید.

4.زمان را در نظر داشته باشید تا به موقع و قبل از اتمام شارژ باطری به ایستگاه برگردید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید