فست فود بهروز کیش

معرفی رستوران : فست فود بهروز یکی از بهترین فست فودهای جزیره کیش است که آوازه برگرهای ذغالی آن در میان مسافران تور کیش پیچیده است. طعم این برگرها به گونه ای است که سال ها در یاد و خاطر شما باقی خواهد ماند. فضای رستوران بسیار آرام و معمولی است و در فضای آزاد نیز میز و صندلی هایی برای نشستن چیده اند. در مجموع ظرفیت فست فود بهروز 60 نفر است. هم چنین این رستوران دارای اینترنت بی سیم رایگان است که با درخواست از خدمه می توانید رمز آن را دریافت نمایید.

فست فود بهروز کیش

منو رستوران: انواع برگرها، پیتزا، کباب دونر، سوخاری، ساندویچ و پیش غذا در منوی این رستوران وجود دارند. غذاهای این فست فود از کیفیت بالایی برخوردار هستند و قیمت مناسبی دارند. هم چنین جالب است بدانید که کباب ترکی های این فست فود به سبک استانبولی سرو می شوند. وجود آب میوه های طبیعی در این منو به آن شخصیت ویژه ای بخشیده است.

پیشنهاد ما: این فست فود با طعم خوب غذاهای خود که بوی آن تا چندین متر آن طرف تر می پیچد در اکثر ساعات روز شلوغ است. اما مکان مناسبی است تا پس از گشت زدن در ایوان مروارید و احساس گرسنگی غذا را در آن صرف کنید. اگر مایل به رفتن تا ایوان مروارید نیستید می توانید به صورت سفارش تلفنی غذای خود را دریافت کنید.

فست فود بهروز کیش

ساعت کاری رستوران : 12 ظهر تا 12 بامداد برای سرو ناهار و شام

موقعیت مکانی رستوران : ایوان مروارید کیش ، پلاک 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید