کافه رستوران کاکتوس کیش

معرفی رستوران : کافه رستوران کاکتوس یکی از کافه رستوران های پرطرفدار جزیره کیش است که سال های چندان زیادی از افتتاح آن نمی گذرد اما در همین مدت کوتاه هم توانسته است جای خود را در میان مهمانان تور کیش تثبیت کند. این کافه رستوران منحصر به فرد تقریبا تنها کافه ای در سطح جزیره است که دارای دو قسمت روباز و سرپوشیده است. محیط بیرونی بسیار سرسبز و دل انگیز است و محیط داخلی اما به سبک کافه های امروزی کمی تاریک است اما بسیار مناسب نور پردازی شده. وجه تسمیه محیط رستوران با نام آن وجود یک باغچه پر از کاکتوس های کوچک و زیبا در محیط بیرونی است. ضمنا شما مسافران گرامی می توانید برای برگزاری مراسم های خود در این رستوران میز رزرو کنید. ظرفیت این کافه رستوران 150 نفر است.

کافه رستوران کاکتوس کیش

منو رستوران : در منو رستوران چند نوع غذای ایرانی و فرنگی وجود دارد . اما منوی کافی شاپ بسیار کامل تر بوده و شامل انواع نوشیدنی سرد و گرم، بستنی، کیک ، فینگر فود و دسر می شود. هم چنین جالب است بدانید که در محیط روباز قلیان هم سرو می شود. 

پیشنهاد ما : محیط بسیار جوان پسند کافی آن را برای قرارهای دو نفره و جمع های دوستانه مناسب ساخته است.

کافه رستوران کاکتوس کیش

ساعت کاری رستوران : از یازده و نیم صبح تا بامداد. بعضی شب های خاص تا ساعت 2 بعد از نیمه شب هم رستوران باز است. 

موقعیت مکانی رستوران : این کافه در بلوار داریوش جزیره کیش و در کنار هتل ارم قرار گرفته است تا از لحاظ دسترسی هم منحصر به فرد باشد. 

کافه رستوران کاکتوس کیش

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید