کافه میلاژ کیش

معرفی:کافه میلاژ در واقع شعبه دوم Bell Barger تهران می باشد.فضای دنج و آرام بخش این کافه بهترین جا برای خوردن یه نوشیدنی خوب است.این کافه نماینده رسمی قهوه illy در جزیره می باشد که مسافران و گردشگران تور کیش که به قهوه علاقه دارند میتوانند به این کافه رفته و بهترین قهوه ها را نوش جان کنند.کافه میلاژ با ظرفیت 50 نفره مکان مناسبی برای برگزاری جشن های دوستانه میباشد.این کافه دارای پارکنیگ اختصاصی میباشد تا کیشوندان و گردشگران عزیز تور کیش که با خودرو شخصی به این کافه میروند بتوانند براحتی ماشین خود را پارک کرده و با خیال راحت لحظات شادی را در کنار خانواده و دوستان خود داشته باشند.سطح قیمت این کافه بسیار مناسب میباشد.این کافه از سال 2004 از مسافران تور کیش پذیرایی میکند.

کافه میلاژ کیش

منو کافه:کافه میلاژ دارای منو از انواع نوشیدنی های خاص و فست فود های ایرانی و خارجی میباشد.مسافران تور کیش میتوانند از روی منو بهترین ها را سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:کافه میلاژ از ساعت 8 صبح 1 نیمه شب آماده پذیرایی از مسافران تور کیش میباشند.مسافران عزیز در هر ساعتی که میخواهند میتوانند به این کافه رفته و لحظات خوبی را سپری کنند.

کافه میلاژ کیش

پیشنهاد ما:با انتخاب این کافه میتوانید نوشیدنی های لذیذ را نوش جان کنید و همچنین سفر خود را به یک سفر فراموش نشدنی تبدیل کنید.

موقعیت مکانی:ایران-کیش-بلوار خیام-مرکز خرید سازینا 1-کافه میلاژ

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید